About us

 

ALVI PRAGUE COMPANY

European manufacturer of the highest quality beauty and medical equipment. The product line comprehends  wide range of  devices from baseline technologies to innovative systems.

ALVI PRAGUE COMPANY IS A MARKET LEADER OF BEAUTY EQUIPMENT

Every year we sell more than 10,000 devices that incorporate both traditional and innovative techniques, meeting needs of experienced professionals and newcomers.

SPOLEČNOST ALVI PRAHA - KVALITA POTVRZENA CERTIFIKÁTY

Společnost má certifikát certifikát systému managementu kvality ISO 9001, certifikát shody EU. Každý klient ALVI Praha se může osobně seznámit se všemi dostupnými typy povinných certifikací, závěry a technickými podmínkami.

VŠECHNY PRODUKTY ALVI PRAHA JSOU VLASTNÍ VYVINUTÁ ZAŘÍZENÍ

Za desetiletou historii vytvořili vývojáři společnosti ALVI více než sedmdesát jedinečných modelů zařízení, která plně splňují vysoké požadavky v tomto segmentu. Nabídka zařízení ALVI Praha se nezastaví nad dosaženými výsledky, ale stále se rozšiřuje a těší zákazníky novými produkty. Kosmetické stroje ALVI Praha jsou známé svou spolehlivostí, jedinečným designem a snadným použitím.

NAŠE STROJE JSOU DOKONALÉ ŘEŠENÍ PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Doba návratnosti investic pro zařízení ALVI Praha je 1 - 5 měsíců. Specialisté obchodního oddělení ALVI Praha mohou zjistit ceny na konkrétní proceduru ve vaší lokalitě. Informační podpora pro každého klienta je poskytována také po celou dobu životnosti zařízení.

SE ZAŘÍZENÍM ALVI PRAGUE PRACUJÍ LÉKAŘI A KOSMETOLOGOVÉ PO CELÉM SVĚTĚ

Produkty ALVI Praha jsou žádané nejen v Evropě. Naše zařízení stále častěji upřednostňují odborníci v USA, Kanadě, Austrálii, Velké Británii, Izraeli a dalších zemích světa.

ŠKOLENÍ ALVI PRAHA

Při koupi jakéhokoli zařízení z nabídky ALVI Praha získává každý klient diplom absolvovaného teoretického a praktického kurzu. Školicí mistrovské kurzy, prováděny odborníci na vysoké úrovni, jsou zaměřeny na získání pracovních dovedností klienta bez ohledu na složitost metodiky nebo jeho základní znalosti.

ZÁRUČNÍ A SERVISNÍ CENTRUM

ALVI Praha poskytuje záruční a pozáruční servis ve vlastním servisním středisku. Naši vysoce kvalifikovaní specialisté různých profilů jsou schopni provést servisní údržbu produktů naší společnosti v krátké době. Každé zařízení má navíc svůj vlastní jedinečný čárový kód, který umožňuje sledovat cestu každého zařízení.

SEMINÁŘE A TŘÍDY

Na základě výstaviště společnosti ALVI Praha se pravidelně konají bezplatné semináře a mistrovské kurzy o nejoblíbenějších metodách v kosmetickém průmyslu. Trenéři - kosmetologové společnosti vás seznámí s nejnovějšími zařízeními, protokoly a funkcemi účinných postupů na našich produktech.

BOOK A FREE CONSULTATION

Our qualified specialist is ready to answer all your questions